9.00 am - 7.00 pm
Bağlarbaşı Metro Yanı, Evke Onyx PlazaOsmangazi / BURSA
estetik ortodonti

Estetik Tel Tedavisi ; Ağız sağlığı için önemli bir yere sahip olan dişlerin, zamanla eğrilmesi ve çürümesi sağlık bozukluklarına neden olduğu gibi kötü bir görünüme de sebebiyet vermektedir. Bu alanda uzman olan hekimlerimiz hem estetik hem de sağlıklı dişlerin bakımı için Estetik tel tedavisi uygulayarak tedavi sırasında da dişlerinizin kötü görünmemesini sağlayacaktır.

Estetik Diş Teli Tedavisi Nedir?

Diş telleri ağzınızda anormal pozisyonda olan dişlerinizin doğru bir şekilde dizilimini sağlamaktadır. Ağzınızın işlevsel bozukluklarını gidermek için uzman diş hekimleri tarafından takılan diş telleri, güzel bir gülüşe sahip olmanızı sağlar, çarpık ve ayrık dişlerin düzene girmesine katkıda bulunur.

Estetik diş telleri, dişinizin tedavi sırasında metal renkte görünüme sahip olmasını engeller. Çocuk ve yetişkinlerin ortodonti tedavisinde kullanabileceği diş telleri kliniğimizde mevcuttur.

Çocuk Estetik Diş Teli Tedavisi

Çocukların sosyalleşmelerini ve arkadaşlarıyla iletişimlerinin güçlü olmasını sağlayan ilk etmenlerden biri dış görünüşleridir. Bu konuda yetişkinler kadar anlayışlı olmayan çocuklar, diş telleri takmaktan çekinir ya da kendilerini kötü hissettikleri için sosyalleşmekten vazgeçebilir. Çocukların psikolojilerini, diş tedavisinde de ön plana taşıyan uzman diş hekimlerimiz, Bursa ortodontist tedavilerinde estetik dişler için estetik diş telleri tercih edebilmektedir.

Şeffaf diş telleri görünmeyerek, metal bir görüntü yaratmaz ve dişlerin üzerinde mekanik bir yapının görünmemesini sağlar. Bunu tercih edebilen çocuklar için şeffaf diş teli uygulaması yapılabilmektedir. Aynı zamanda renkli ve sevimli diş telleriyle çocukların küçük yaşta kendilerini kötü hissetmemeleri ve sevebilecekleri bir diş teli ile tedavi edilebilme imkanları sağlanmaktadır.

Diş Estetiği Ve Diş Teli Seçenekleri

Dişlerin doğru konumlanmasıyla birlikte, güzel bir gülüşe sahip olacağınız gibi kısa zamanda konuşma ve çiğneme alışkanlıklarınız da iyileşecek, sağlıklı olması sağlanacaktır. Uzman diş hekimlerimiz tarafından Bursa ortodontist tedavisi estetik diş telleri ve düzenli kontrollerle yapılmaktadır. Çocuk ve yetişkin hastalarımızın sosyal hayatını etkilemeyecek, ağız ve diş yapılarına göre uygulanacak olan diş tellerinin modellerini seçebilme imkanı olmaktadır.

Şeffaf, renkli ve isterseniz metal diş teli seçenekleri de aynı tedavinin alternatif estetik görünüşleri arasında yer almaktadır.

Çalışma Saatlerimiz
  • [medin_icon icon=”icon-clock”]Pzt-Cum 09:00 – 19:00
    Cumartesi 09:00- 19:00
    Pazar Kapalı
İletişim Bilgileri
  • [medin_icon icon=”icon-clock”]Telefon: 0 544 354 73 56

Hakkımızda

Dr. Bircan Bektaş Çıtak En iyi gülüşe ulaşmanız için Bursa Ortodontist ofisinde sizlere en yeni tedavi hizmetlerini sunuyor.

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 19:00 Pazar: Kapalı

İletişim

Telefon & Whatsapp: 0544 354 73 56Bağlarbaşı, 1. Sedir Sk. No:10 Kat:3 Evke Onyx Plaza Osmangazi / Bursaİletişime Geç
Learn more