Bursa Nilüfer Ortodontist: Dr. Bircan Bektaş

Ortodonti son yıllarda yavaş yavaş duyulmaya başlanan bir uzmanlık türüdür. Birçok hasta diş sağlığı ve diş problemleri için genellikle diş hekimlerine müracaat etmeyi tercih eder. Diş hekimleri aldıkları 5 yıllık eğitim ile hastalara belirli bir seviyeye kadar destek verirler. Üst düzey talep ve istekleri ise ancak alanında uzman bir Ortodontist hekim karşılayabilir. Ortodontist hekimler 5 yıllık diş hekimliği üzerine 4 yıllık uzmanlık eğitimi alırlar. Alanında tam donanımlı hale gelen Ortodontist hekimler, diş sağlığı ve diş problemlerini gidermede tam yetkin olurlar. Bursa halkı bu konuda kendilerini oldukça şanslı görmeli. Türkiye’nin en başarılı doktorlarından birisi olan Bircan Bektaş, Nilüferde açtığı Kliniği ile tüm Bursa halkına hizmet vermeye çalışmaktadır. Bu yazımız içerisinde Bursa Nilüfer Ortodontist Bircan Bektaş hakkında kısa bilgiler vermeye çalışacağız.

Başlıklar

Bursa Nilüfer Kliniğinde Hizmet Veriyoruz

Bursa Ortodontist hekimleri arasında yer alan Bircan Bektaş tüm hizmetlerini Bursa’nın Nilüfer bölgesinde bulunan kliniğinde vermektedir. Bölgenin en modern kliniği olarak gösterilen Bircan Bektaş Ortodontist Kliğini çağın en modern ekipman ve cihazları ile donatılmıştır. Diş sağlığı ve diş problemleri konusunda sorun yaşayan kişilere yılların vermiş olduğu tecrübe ve eğitimleri ile yardımcı olan Bircan Bektaş, başarılarını kanıtlayarak adını duyurmuştur. Bursa halkının kolaylıkla ulaşabileceği merkezi bir yere kliniğini açan Bircan Bektaş, kolay ulaşılabilir olmayı tercih ediyor. Amacı tüm Bursa halkına yakın olmak olan Bircan Bektaş, çevre illerden de oldukça fazla rağbet görüyor. Ortodonti gerektiren bir diş probleminiz varsa Bircan Bektaş ile iletişime geçmenizi öneririz.

Bursa FSM Ortodontist Arayan Hastalara Yakınız!

bursa ortodontist bircan bektaş

Bursa FSM bölgesinden her gün yüzlerce kişinin Ortodontist aradığını görmekteyiz. FSM halkı merak etmeyin, sizlerin de yanındayız. Bursa Ortodontist hekimleri arasında yer alan Bircan Bektaş, FSM Ortodontist arayan hastaların da yanında yer almaktadır. Bölgenizde Ortodontist aramanıza gerek yoktur. Bircan Bektaş sizlere çok yakın konumda yer alıyor. Yaşadığınız sorun ve adres tarifi için mesai saatleri içerisinde Bircan Bektaş’ı aramanız yeterlidir. FSM bölgesinden tek araç ile fazla yol kat etmeden Bircan Bektaş ile görüşüp muayenenizi yaptırabilirsiniz.

Bursa İhsaniye Ortodontist Ulaşımı Çok Kolay

Başarılı Ortodontist bulmak gerçekten zor. Alanında uzman olan bir hekim için hastalar yüzlerce hatta binlerce kilometre yol gitmeyi göze alıyorlar. Bursa halkı bu konuda oldukça şanslı, Bursa Ortodontist Bircan Bektaş Bursa’nın merkezinde hizmet vererek hastalarına yardımcı olmaya çalışıyor. Bursa İhsaniye bölgesinde yaşayan hastalarımız trafiğe takılmadan dakikalar içerisinde Biran Bektaş ile görüşebiliyorlar. Ulaşım yönünden aktarmaya gerek olmaksızın tek araç ile seyahat edebilmeniz mümkündür. Merkezi konumda yer alan Bircan Bektaş, Bursa’da ağız ve diş sağlığı yaşaya her hastaya yardımcı olmaya çalışıyor.

Bursa Özlüce Bölgesinden Metroyla Ulaşım

Bursa Ortodontist hekimleri arasında yer alan Bircan Bektaş bölgenin en fazla tercih edilen hekimleri arsında yer alıyor. Sadece kent merkezinden değil, Bursa’nın ilçelerinden her gün onlarca insan ile görüşen Bircan Bektaş, ulaşımın kolay olacağı bir alanda hizmet sunuyor. Bursa’nın Özlüce bölgesinde yaşayan birisini herhangi bir aktarma aracını kullanmadan metro ile dakikalar içerisinde Ortodontist Bircan Bektaş muayenesinde olabiliyor. Bursa gibi büyük, kalabalık ve trafiğin yoğun olduğu bir şehirde böyle bir seçenek olması hastalar tarafından da olumlu karşılanıyor.

Bursa Heykel – Altıparmak ve Fomara Bölgesine Tek Araçla Ulaşım

Bircan Bektaş Ortodontist muayenesi Bursa’nın ulaşımı en kolay bölgesinde yer alıyor. Başta Heykel olmak üzere Fomara, Altıparmak gibi bölgelerden tek araç ile ulaşabilmek mümkündür. Hastalarımızın büyük bir bölümünün toplu taşıma kullanacağını tahmin ederek muayene hanemizi Bursa’nın ulaşımı en kolay yerine taşımaya karar verdik. Ortodontist ihtiyacı bulunan kişiler araç değişikliklerine gerek kalmadan tek bir araç ile Bircan Bektaş’ın yanına gelebilirler.

Yol Tarifi ve Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

Bursa Nilüfer Ortodontist arayışı olan kişileri Bircan Bektaş ofisine davet ediyoruz. Bölgenin en prestijli, en başarılı hekimlerinden birisi olan Bircan Bektaş bugüne kadar binlerce kişinin hayatını değiştirmiş, gülücüklerine dokunmuştur. Nilüfer’de bulunan ofisi bulma konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Adres tarifi almak ve yaşadığınız sorunlar ile ilgili destek almak istiyorsanız bizlere iletişim kanalları üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Damon Sistemi Nedir? Öğrenmek isterseniz blog yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Comment

Hakkımızda

Dr. Bircan Bektaş Çıtak En iyi gülüşe ulaşmanız için Bursa Ortodontist ofisinde sizlere en yeni tedavi hizmetlerini sunuyor.

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 19:00 Pazar: Kapalı

İletişim

Telefon & Whatsapp: 0544 354 73 56Bağlarbaşı, 1. Sedir Sk. No:10 Kat:3 Evke Onyx Plaza Osmangazi / Bursaİletişime Geç
Learn more